„Przepis na Sopot” z kartą głosowania do BO w skrzynkach pocztowych sopocian

Fot. Ewelina Wołejko

Od 5 września można głosować na projekty Sopockiego Budżetu Obywatelskiego – przez internet, w punktach mobilnych oraz podczas pikników sąsiedzkich, których na początku września będzie w Sopocie wiele. W numerze KARTA DO GŁOSOWANIA. Zachęcamy do odbierania nowych Kart Sopockich – rozszerzamy krąg uprawnionych. Wkrótce startuje 8. Festiwal Fotografii "W Ramach Sopotu" oraz Open Source Art Festival 2022. A przed nami urodzinowy koncert na 120-lecie Sopotu.

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne w Urzędzie Miasta Sopotu, a także znajdzie się w skrzynkach pocztowych wszytkich sopocian.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...