„Przepis na Sopot” – czekamy na propozycje projektów do BO

Fot. materiały UMS

Do końca kwietnia można zgłosić swoje pomysły do Sopockiego Budżetu Obywatelskiego - w numerze karta zgłaszania projektów. Przygotowaliśmy przewodnik przed wyborami samorządowymi i zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu "Mieszkasz, głosujesz, decydujesz". Można włączyć się w akcję "Sopocianie sopocianom na Wielkanoc" oraz przygotować życzenia i upominek dla samotnych seniorów, a 23 marca przyjść pod Urząd Miasta z makulaturą lub elektrośmieciami i wymienić je na sadzonkę. Ruszył program profilaktyki osteoporozy a Ośrodek Promocji Zdrowia i Terapii Uzależnień działa w nowej siedzibie na ul. Czyżewskiego 6/1. Przypominamy o aktywacji Pakietu Karty Mieszkańca na 2024 r., która ma nowe funkcjonalności. Zapraszamy na rodzinne poranki z Mewą Sopocianką, wiosenny koncert PFK, nową wystawę i spotkanie w PGS, wydarzenia na Goyki 3. W najbliższy weekend na Hipodromie odbywają się Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody, a w sobotę, 16 marca, zimowy bieg po plaży organizowany przez MOSiR.

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne w Urzędzie Miasta Sopotu, a także znajdzie się w skrzynkach pocztowych wszytkich sopocian.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...