„Przepis na Sopot” – zdrowi sopocianie

Osoba czytająca
Fot. Ewelina Wołejko

Cztery strony wypełnione programami zdrowotnymi, miejscami, gdzie można się zwrócić o wsparcie psychiatryczne i psychologiczne dla dzieci i młodzieży, pomoc w kryzysowej sytuacji, programy wsparcia dla mieszkańców, ze szczególnym uwzględnieniem rodzin i seniorów. Zebraliśmy plany inwestycyjne na 2024 r. i zmiany w zasadach Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy 15.02. na spotkanie na Kamiennym Potoku oraz na nowy cykl spotkań dla najmłodszych – z Mewą Sopocianką (18.02). Chwalimy sukcesy sopockich sportowców: Pawła Tarnowskiego, Jakuba Szymańskiego i młodzieży z Sopot Tenis Klubu. Zapraszamy do Biblioteki Sopockiej, Muzeum Sopotu, na wystawę w Dworku Sierakowskich, wydarzenia w Goyki3 oraz mecz Trefla Sopot.

W wydaniu także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...