„Choinka dobrych życzeń” trafi do osób potrzebujących

Fot. Freepik

Mieszkańcy Sopotu, którzy nie mają możliwości, aby samodzielnie kupić choinkę, mogą otrzymać świąteczne drzewko z sopockiego MOPS. Po raz kolejny, osoby potrzebujące dostaną prawdziwe, pachnące choinki w ramach akcji „Sopocianie Sopocianom na Święta". Akcja skierowana jest w szczególności do samotnych seniorów, osób z niepełnosprawnościami i rodzin wielodzietnych. Osoby samotne wraz z choinką otrzymają kartki świąteczne przygotowane przez dzieci ze szkoły LAS Academy.

– Poprzez ten symboliczny gest chcielibyśmy wnieść do domów osób potrzebujących świąteczną atmosferę, uśmiech i dobre słowo – mówi Andrzej Czekaj, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. Niech „Choinka dobrych życzeń” będzie wyrazem naszej pamięci i troski, niech ten świąteczny czas przyniesie pokój, nadzieję i wzajemną życzliwość.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatnie choinkę lub znasz osobę, rodzinę, która nie może sama zaopatrzyć się w świąteczne drzewko, zadzwoń do sopockiego MOPS. We współpracy z sopockimi instytucjami i organizacjami dostarczymy drzewka bezpośrednio do domu.

Zgłoszenia przyjmowane będą do wtorku 19 grudnia, pod nr tel. 58 551 17 10 lub mailowo mops@mopssopot.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę drzewek, będą one przekazywane według kolejności zgłoszeń.

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...