Sopot dla seniorów

Szukamy wolontariuszy dla seniorów

Jeśli jesteś pełnoletni_a, to Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Na Drodze Ekspresji ma dla Ciebie propozycję. SCOP zachęca, by zostać wolontariuszem_szką sąsiedzkim_dzką i długofalowo wspierać oraz towarzyszyć wskazanemu przez koordynatora seniorowi lub seniorce w jego miejscu zamieszkania.

Buduj formę przez cały rok!

Stowarzyszenie „Zawsze w Formie” zaprasza w lutym na bezpłatne zajęcia zumby, morsowanie i gimnastykę dla seniorów.

Robot bawi seniorów w Sopockim Centrum Seniora

Robot humanoidalny JD zamieszkał w Sopockim Centrum Seniora przy ul. Mickiewicza 49. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji może nie tylko mówić ale także tańczyć czy śpiewać.

Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej w Sopocie

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Mickiewicza i seniorzy z Sopockiego Centrum Seniora zaśpiewali i nagrali wspólną kolędę i dzielą się nią ze wszystkimi mieszkańcami Sopotu. Zapraszamy do słuchania!

„Choinka dobrych życzeń” trafi do osób potrzebujących

Mieszkańcy Sopotu, którzy nie mają możliwości, aby samodzielnie kupić choinkę, mogą otrzymać świąteczne drzewko z sopockiego MOPS. Po raz kolejny, osoby potrzebujące dostaną prawdziwe, pachnące choinki w ramach akcji „Sopocianie Sopocianom na Święta". Akcja skierowana jest w szczególności do samotnych seniorów, osób z niepełnosprawnościami i rodzin wielodzietnych. Osoby samotne wraz z choinką otrzymają kartki świąteczne przygotowane przez dzieci ze szkoły LAS Academy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...