Spotkania z Mewą Sopocianką na Mamuszki 14

Fot. UMS

Miasto Sopot zaprasza do centrum kultury Mamuszki 14 na Rodzinne poranki z Mewą Sopocianką. Pierwsze spotkanie w niedzielę, 18 lutego, o godzinie 11.00. Wstęp wolny.

Rodzinne poranki z Mewą Sopocianką to nowa propozycja spędzenia wolnego czasu dla najmłodszych mieszkańców Sopotu. Mewa Sopocianka jest główną bohaterką książki pod tym samym tytułem, autorstwa Jony Jung z ilustracjami Agnieszki Żelewskiej, napisanej specjalnie dla sopockich dzieci. Pierwsze z cyklu spotkań odbędzie się w niedzielę, 18 lutego 2024 ro godzinie 11.00 w centrum kultury Mamuszki 14. Najmłodsi poznają Mewę Sopociankę i wezmą udział w warsztatach plastycznych z Agatą Półtorak, na których będzie można Mewę własnoręcznie wykonać. Pojawią się także goście, którzy będą wspólnie, głośno czytać książeczkę o sopockiej mewie: Agnieszka Kunikowska, aktorka dubbingowa znana m.in. „Wiedźmina” czy „Grzmotomocnych”, a także Magdalena Czarzyńska-Jachim, pełniąca funkcję prezydentki Sopotu. 

Cykl spotkań z Mewą Sopocianką potrwa do czerwca. Na wszystkie spotkania wstęp wolny. Na warsztaty plastyczne z Agatą Półtorak obowiązują zapisy poprzez stronę evenea.pl

Partnerem wydarzenia jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...