Kulturalny Sopot

Wielokulturowo i rodzinnie, czyli piknik na Grodzisku

Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców, Skansen Archeologiczny Grodzisko w Sopocie, grupa Wielokulturowo i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zapraszają na Wielokulturowy Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca 2024 r. w sopockim Grodzisku. Wstęp wolny.

Songwriter Festival Sopot 2024

Już po raz trzeci w malowniczym parku na terenie Goyki 3 Art Inkubatora w Sopocie odbędzie się Songwriter Festival. Koncerty grane są we wszystkie poniedziałki czerwca, lipca i sierpnia o godzinie 20.30. Wstęp wolny.

Jubileusz 30-lecia Teatru Ubogiego Relacji

Teatr dla mnie to wyzwanie, przyjemność, pasja, miłość, radość, życie… Tak mówią aktorzy Teatru Ubogiego Relacji, świętującego w tym roku jubileusz 30-lecia. To wyjątkowe przedsięwzięcie, które zrodziło się z potrzeby wyrażenia swoich myśli i przeżyć przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Od wielu lat z wielkim powodzeniem uczestniczą w różnych przeglądach i festiwalach teatralnych, również na profesjonalnych scenach.

24. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Sopocie

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Sopocie, powraca w tym roku w pierwszy dzień wakacji, rozpoczynając sezon letnich festiwali filmowych w Polsce. Przez dziewięć dni, od 22 do 30 czerwca, odbędzie się kilkadziesiąt projekcji i wydarzeń w salach kinowych, teatrach, klubach i na plaży. Sopocki festiwal to najlepsze ambitne kino z całego świata, pokazy konkursowe, przedpremierowe, spotkania z gośćmi, koncerty i wydarzenia specjalne.

Ptaszarnia, czyli opowieści o sopockich ptakach

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza na spotkanie z sopockimi ptakami, niezwykłe wydarzenie łączące muzykę, film i pasje do ptaków. „Ptaszarnia" już w sobotę, 8 czerwca, w parku na Goyki. Początek o godzinie 21.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...