Kulturalny Sopot

Piano w naturze na Łysej Górze

Ten tytuł oddaje właściwie wszystko. „Piano w naturze…” jest nietypową propozycją kulturalną dla mieszkańców Sopotu i turystów, którzy na łonie natury, na kocach czy karimatach rozłożonych na trawie, będą mogli posłuchać koncertów fortepianowych. Koncert w sobotę, 24 sierpnia, na Łysej Górze.

Sopot w nowym opowiadaniu Zadie Smith!

Zadie Smith, światowej sławy pisarka brytyjska napisała opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w Sopocie. Wyjątkowa premiera we wtorek, 27 sierpnia, w „Książkach. Magazynie do czytania”, dodatku do „Gazety Wyborczej”.

Poeci Polskiej Piosenki – casting do spektaklu

Scena jest Ci bliska? W związku z realizacją nowej produkcji z cyklu „Poeci Polskiej Piosenki: Osiecka, Przybora, Młynarski”, Teatr na Plaży w Sopocie zaprasza chętnych w wieku 18-35 lat na casting do spektaklu muzycznego w reżyserii Joanny Satanowskiej, którego premiera odbędzie się na przełomie listopada i grudnia tego roku.

Wieczory Muzyczne u św. Andrzeja Boboli

Trwają dziewiąte już spotkania muzyczne w kościele pw. św. Andrzeja Boboli (ul. Powstańców Warszawy 15). Najbliższy koncert odbędzie się 26 sierpnia o godz. 19.00. Wstęp jest wolny.

Koncert dla Mieszkańców z historią Opery Leśnej w tle

Na doroczny Koncert dla Mieszkańców zapraszamy 8 września. Tym razem inspiracją dla twórców programu muzycznego wydarzenia stała się Opera Leśna. 110-letnia historia unikatowego sopockiego amfiteatru zostanie opowiedziana ze sceny za pośrednictwem muzyki, która rozbrzmiewała tam od 1909 roku.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...