Kulturalny Sopot

Październik na Goyki

W październiku Goyki 3 Art Inkubator zaprasza na dożynki w warzywniaku społecznym, pokazy filmowe, dyskusje i spotkania w znanych już cyklach #KinonaGoyki, #Goyki3Lab czy Matematyczny Wszechświat, ale także w nowym cyklu „Po co komu humanistyka?", realizowanym wspólnie z Katedrą Filologii Polskiej Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku oraz Pomorskim Towarzystwem Filozoficzno-Teologicznym. Program na www.goyki3.pl.

Muzyczna uczta dla fanów jazzu, czyli Sopot Jazz Festival

Trzy dni, 6 koncertów, kilkudziesięciu artystów z różnych części świata na 2 scenach. Sopot Jazz Festival rozpocznie się 5 i potrwa do 7 października 2023 r. Na kogo tym razem postawił dyrektor artystyczny Marcin Wasilewski?

Fale. Spotkanie z cyklu „Morska Planeta”

28 września obchodzony jest Światowy Dzień Morza, tego dnia o godz. 18.00 w Państwowej Galerii Sztuki odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „Morska Planeta”. Tym razem tematem spotkania będą morskie fale.

Kids Film Fest Sopot 2023 – Festiwal Młodego Widza

Kids Film Fest 2023 – Festiwal Młodego Widza to trzecia edycja festiwalu filmowego w Sopocie skierowanego do najmłodszych widzów. Projekcje dla szkół odbędą się w sopockim Multikinie 19 października 2023 r.

Koncert kameralny i wręczenie „Sopockiej Muzy”

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na koncert „Harmonie Dźwięków”, który odbędzie się 8 października o godz. 18.00 z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Podczas koncertu zostaną wręczone Nagrody Prezydenta Sopotu w dziedzinie nauki „Sopocka Muza”.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...