Kulturalny Sopot

Sopoteka i F­ilia Broadway Biblioteki Sopockiej zamknięte

Sopoteka oraz Filia Broadway zostały zamknięte ze względu na kontakt pracowników z osobami chorymi. Sopoteka będzie nieczynna do 23 października i poddana ozonowaniu. Wywieszone zostały również plakaty informujące o zamknięciu placówek.

Jesień online w Art Inkubatorze

Nie zważając na trudności jakie stawia przed instytucjami kultury rozwijająca się epidemia, Art Inkubator przygotował na nadchodzącą jesień wiele interesujących projektów. Wszystkie będzie można śledzić w sieci.

Zmarł Ryszard Ronczewski

Dzisiaj rano dotarła do nas przejmująco przykra wiadomość. Zmarł Ryszard Ronczewski, ikona sopockiej kultury i człowiek wielkiego serca. Od zawsze i do ostatnich chwil zaangażowany i aktywny sopocianin, wielki aktor, wspaniały przyjaciel, przewodnik, towarzysz, artysta wielkiego formatu, któremu nigdy nie była obojętna otaczająca rzeczywistość. Człowiek niepospolicie szlachetny i życzliwy.

Aplikuj na rezydencje AiR Goyki 3!

Sopocki Art Inkubator zaprasza na rezydencje artystyczne twórców literatury i sztuk wizualnych. Rezydencje będą realizowane w 2021 roku, zgłoszenia można nadsyłać do 12 listopada br.

Wiersze na Piętrze – spotkanie z Tadeuszem Dąbrowskim

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na spotkanie z Tadeuszem Dąbrowskim, poetą i prozaikiem, autorem książek poetyckich i powieści, cenionym w Polsce i zagranicą. Spotkanie będzie można śledzić online, odbędzie się w czwartek, 15 października.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...