Kulturalny Sopot

AiR Goyki3. Jury wybrało rezydentów

Art Inkubator ogłosił wyniki pierwszego naboru do programu rezydencyjnego AiR Goyki 3. Do Sopotu przyjadą dwie pisarki i dwie artystki tworzące sztuki wizualne. Rezydencje odbędą się wiosną i jesienią 2021 roku.

Salon Młodopolski o polskiej scenie politycznej

„Polska scena polityczna. Teraźniejszość i przyszłość" to temat 71. Salonu Młodopolskiego im. Arama Rybickiego. Gośćmi spotkania będą dr Anna Materska-Sosnowska, politolożka i socjolog, prof. Jarosław Flis. Transmisja online w poniedziałek, 30 listopada.

Wystawa „Ci, którzy odeszli, są wśród nas”

W listopadzie Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na wystawę przygotowaną w hołdzie nieżyjącym już twórcom, wybitnym artystom związanym z Sopotem oraz Szkołą Plastyczną w Gdyni Orłowie, która w bieżącym roku obchodzi jubileusz 75-lecia działalności. Wystawa dostępna jest bezpłatnie w wersji online.

Salon Młodopolski. Świat po wyborach w USA

Co zmieni się w polityce Stanów Zjednoczonych wobec Europy i świata po zmianie na stanowisku prezydenta USA? Na to i wiele innych pytań spróbują odpowiedzieć goście 70. Salonu Młodopolskiego im. Arama Rybickiego. Transmisja w piątek, 20 listopada.

Międzynarodowy Festiwal Chóralny Mundus Cantat online

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Chóralny Mundus Cantat Sopot 2020 odbędzie się w formule online. Organizatorzy postanowili przenieść wydarzenie do sieci z powodu ograniczeń związanych z pandemią. Festiwal będzie można śledzić na fanpage'u i kanale You Tube Mundus Cantat.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...