L.U.C i Możdżer z „Chłopami” na Brasswood Festival

Gala Fryderyków 2024 w Gliwicach. Fot. FB L.U.C

Jeden z najpiękniejszych festiwali w najnowszej odsłonie będzie miał bardzo mocne muzyczne akcenty. Podczas sierpniowego Brasswood Fest, który po raz piąty połączy Trójmiasto eklektyczną muzyką i brasswoodowym konceptem, wystąpi wybitny pianista Leszek Możdżer. W Operze Leśnej usłyszymy także koncert L.U.C & Rebel Babel Film Orchestra z nagrodzoną Fryderykiem 2024 muzyką do filmu „Chłopi” wraz z gościnnym udziałem zespołu Kwiat Jabłoni.

Wyjątkowe i klimatyczne improwizacje jazzowe w wykonaniu Leszka Możdżera będą fantastycznie komponować się z olśniewającą aurą Opery Leśnej. To wszystko w połączeniu z niezwykłym temperamentem i osobowością artysty z pewnością zapewni publiczności wiele niezapomnianych wrażeń.

Leszek Możdżer wystąpi 3 sierpnia 2024 r. na koncercie zatytułowanym „Brasswood Kwitnienie”. Ten sam koncert rozpocznie wielkie muzyczno-filmowo-malarskie widowisko. L.U.C & Rebel Babel Film Orchestra zagrają muzykę ze ścieżki dźwiękowej filmu „Chłopi” nagrodzoną niedawno najważniejszą nagrodą branży muzycznej, czyli Fryderykiem w kategorii Muzyka Filmowa, Teatralna, Ilustracyjna. Na scenie pojawią się także niezwykle utalentowani: Kwiat Jabłoni oraz Laboratorium Pieśni. Łukasz L.U.C. Rostkowski jest dyrektorem artystycznym Brasswood Fest. Bilety i karnety dostępne są na stronie interticket.pl/brasswood.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...