Małgośka z pancernymi, czyli muzyczny wieczór w Teatrze na Plaży

Justyna Panfilewicz
Justyna Panfilewicz. Fot. materiały prasowe TnP

Koncert piosenek Marka Grechuty i Agnieszki Osieckiej „Kantata, czyli Czterej Pancerni i Pies” w wykonaniu Justyny Panfilewicz wraz z zespołem to propozycja Teatru na Plaży. Spotkanie z twórczością dwójki wspaniałych artystów odbędzie się 3 i 4 marca.

„Kantata, czyli Czterej Pancerni i Pies” to koncert piosenek dwóch podobnych, ale jakże różnych osobowości. Wrażliwej kobiety (Agnieszki Osieckiej) oraz niemniej wrażliwego mężczyzny (Marka Grechuty).

W koncercie wybrzmią takie utwory, jak tytułowe „Kantata”, „Czterej pancerni i pies”, „Gdzie mieszkasz nocy”, „Jak się wyleczyć z miłości”, „Guma do żucia”, „Małgośka”, „Taka cisza w ogrodzie”, „Tango Tandresse”, „Gdzie mieszkasz nocy” czy „Nie mam żalu do Twojej dziewczyny”.

Jeśli znane są Państwu nazwiska Agnieszki Osieckiej oraz Marka Grechuty, ale nie znacie wszystkich tych tytułów – Teatr na Plaży zaprasza na koncert.

 

Teatr na Plaży

al. Mamuszki 2

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...