„Sopocka Muza” – gala wręczenia nagród i koncert

Grafika
Fot. materiały promocyjne

W Sali Columbus Hotelu Sheraton w Sopocie, 8 października o godz. 18.00 odbędzie się doroczne wręczenie nagród Prezydenta Miasta Sopotu w dziedzinie kultury i nauki „Sopocka Muza” oraz przyznanie tytułu „Mecenasa Kultury Sopotu” za rok 2018. Uroczystość tę uświetni koncert Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.

W trakcie koncertu usłyszeć będzie można utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta, Gioacchino Rossiniego, Benjamina Brittena i Mikołaja Góreckiego. Gala wręczenia nagród przypada w tym roku dokładnie w 117. rocznicę nadania praw miejskich Sopotowi.

Mieszkańców Sopotu chętnych do uczestniczenia w uroczystości rozdania nagród połączonej z koncertem muzyki klasycznej zapraszamy do odbioru bezpłatnych wejściówek:

  • do 28 września w Punkcie Informacji Kulturalny Sopot na Placu Przyjaciół Sopotu
  • od 1 października w Kasie Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, ul. Kościuszki 61 (1 piętro)

Liczba miejsc ograniczona.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...