Przejazd rowerowy ulicami Sopotu

Rowerzyści na ścieżce nadmorskiej w Sopocie
Fot. Jurek Bartkowski/UMS

Zapraszamy mieszkańców Sopotu, urzędników i sopockich radnych na studyjny przejazd rowerowy, który odbędzie się w najbliższą środę, 18 września. Start o godzinie 16.15 spod Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 25/27.

Przejazd będzie kolejnym, ostatnim już elementem diagnozy polityki rowerowej Miasta Sopotu. W trakcie przejazdu, wspólnie z przedstawicielami Polskiej Unii Mobilności Aktywnej, zapoznamy się z mocnymi i słabymi stronami naszej rowerowej infrastruktury oraz wspólnie spróbujemy poszukać rozwiązań, które dadzą jeszcze więcej korzyści użytkownikom. Będzie to doskonała okazja do zgłoszenie swoich uwag, wniosków oraz propozycji dotyczących rowerowych rozwiązań w Sopocie (przebieg, utrzymanie, rozwiązania techniczne, propozycje zapisów w dokumentach itp.). Jest to już ostatni krok przed opublikowaniem finalnego dokumentu.

Początek w najbliższą środę, 18 września, o godzinie 16.15. Przejazd potrwa około godziny. Sopocki przejazd studyjny odbędzie się w samym środku Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Będzie też okazją do zdobycia dodatkowych punktów w trwającej grze rowerowej "Wkręć się w Sopot".

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...