Dzień otwarty w Dziennym Domu Pobytu

Seniorzy siedzą wokół stołu i zajmują się rożnymi pracami ręcznymi
Fot. ze strony Domu Pomocy Społecznej w Sopocie

Dzienny Dom Pobytu w Sopocie zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. We wtorek, 8 października, w godz. 11.00-14.00, będzie można m.in. porozmawiać o formach wparcia seniorów i także zobaczyć, jak wygląda Dzienny Dom Pobytu.

W programie znalazł się także koncert muzyczny na żywo i zajęcia terapeutyczne – w tym muzykoterapia. Punkty informacyjne przygotują sopockie instytucje: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, DDP oraz Komendy Miejskiej Policji.

Przy filiżance kawy i słodkim poczęstunku będzie można porozmawiać na temat skorzystania z  oferowanych przez Sopot form wsparcia skierowanych do seniorów, a także zobaczyć Dzienny Dom Pobytu oraz pokój mieszkańca DPS.

Dzienny Dom Pobytu mieści się przy ul. Mickiewicza 49 w Sopocie, w budynku Domu Pomocy Społecznej (dojazd autobusem 144).

Więcej informacji na stronie Domu Pomocy Społecznej w Sopocie oraz w aktualnościach na FB Dom Pomocy Społecznej w Sopocie

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...