Sopockie Konsekwencje Teatralne – nabór trwa

grafika
Fot. materiały prasowe

Mimo zawirowań związanych z pandemią, tegoroczna edycja Sopockich Konsekwencji Teatralnych, planowana na jesień, się odbędzie. Na dziś zaplanowana jest wersja klasyczna, na żywo, ale gdyby nie było takiej możliwości, to organizatorzy dopuszczają możliwość prezentacji spektakli online. Do 10 lipca można zgłaszać chęć udziału w Konsekwencjach.

Do udziału organizatorzy zapraszają zarówno sceny zawodowe, jak i teatry nieinstytucjonalne oraz grupy i twórców amatorskich.

Przegląd ma charakter konkursowy. Powołane przez Teatr BOTO sześcioosobowe jury wybierze trzy najlepsze przedstawienia, przyznając Dużą, Średnią i Małą Konsekwencję Teatralną.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie aplikacji. Informacje o poprzednich edycjach Przeglądu oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie Sopockie Konsekwencje Teatralne

 

Teatr BOTO

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...