Zapisy na wydarzenia Literackiego Sopotu

Mężczyzna i kobieta siedzący obok siebie. Ona mówi do mikrofonu, on trzyma swój mikrofon. Na pierwszym planie nieco rozmyte, odwrócone głowy publiczności.
Literacki Sopot 2018, spotkanie z Olgą Tokarczuk na plaży przy Teatrze Atelier. Fot. materiały prasowe Festiwalu Literacki Sopot.

W południe, 3 sierpnia, ruszają zapisy na wydarzenia festiwalu Literacki Sopot. Dziewiąta edycja odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia. Będzie poświęcona literaturze i kulturze Kanady.

Na wszystkie wydarzenia, odbywające się w ramach tegorocznej edycji festiwalu Literacki Sopot będą obowiązywały zapisy online, które rozpoczną się 3 sierpnia o godz. 12.00. Odbywać się będą przez serwis Evenea. Linki do nich będą dostępne na stronie Literacki Sopot, pod poszczególnymi wydarzeniami, w zakładce Program oraz w Aktualnościach. Najważniejsze zasady: zapisywać można się tylko pojedynczo, na każde wydarzenie obowiązują oddzielne zapisy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...