Porozmawiajmy o szczepieniach – zapraszamy na spotkanie online

Grafika przedstawiająca lekarza szczepiącego pacjenta, nad nimi napis: Sopot się szczepi
Fot. materiały promocyjne

Skoro szczepionka powstała tak szybko, to czy jest bezpieczna? Czy szczepionka wpływa na układ hormonalny dzieci? Czy można mieszać różne szczepionki? Na te i inne pytania podczas spotkania na żywo odpowie mgr pielęgniarstwa Ewa Borowska ze Szpitala Morskiego im. PCK w Gdyni, pracująca w punkcie szczepień w ERGO ARENIE. Na chat zapraszamy 2 sierpnia o godz. 17.00, na oficjalny profil Sopotu na Facebooku.

Zobacz chat z Ewą Borowską na temat szczepień przeciw COVID-19

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na chacie. Nasz gość – Ewa Borowska, pielęgniarka zarządzająca na Oddziale Neonatologicznym i Intensywnej Terapii Noworodka, będzie na nie na żywo odpowiadać i postara się wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące szczepień przeciw COVID-19. Ewa Borowska od grudnia 2020 r. organizowała punkt szczepień w Szpitalu Morskim im. PCK, a od kwietnia 2021 r. szczepi w ERGO ARENIE, kiedy ruszył tam punkt szczepień powszechnych.

Zachęcamy także do przesyłania wcześniej wszystkich zagadnień, które Państwa nurtują, wymagają wyjaśnienia, na maila: redakcja@sopot.pl. O nich także będzie mówić nasz gość.

Transmisja będzie dostępna na: facebook.com/MiastoSopot

 

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...