Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza do swoich pracowni

Kolorowo ubrane dzieci
Fot. MDK Sopot.

Zajęcia artystyczne, sportowe, edukacyjne i wspierające, te i wiele innych zajęć dodatkowych, dedykowanych młodym sopocianom ma w swojej ofercie Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie, który zaprasza dzieci i młodzież do II etapu rekrutacji na zajęcia w roku szkolnym 2022/2023 w placówce. Rekrutacja potrwa do 12 maja.

Bogata oferta zajęć i możliwość twórczego spędzenia wolnego czasu, wspierająca, profesjonalna kadra – to przyciąga dzieci i młodzież do MDK. Trwa II etap rekrutacji na zajęcia w roku szkolnym 2022/2023. Są jeszcze wolne miejsca w pracowniach: Teatr, Arteterapia/Teatroterapia, Popołudnia z polskim, Nauka gry na trąbce i saksofonie, Orkiestra dęta, Big Band, Gitara, Perkusja, Teatr z Piosenką, Piosenka aktorska, Tkactwo, Malarstwo i Rysunek, Brydż, Kreatywne dziecko, Klub bajek, Kickboxing, Gry i zabawy dla najmłodszych, Clip Dance i Taniec Współczesny (J. Rzepiak). Tylko w wyżej wymienionych pracowniach prowadzona jest rekrutacja w II etapie. Do pozostałych pracowni nie ma naboru w  II etapie rekrutacji, możliwe są tylko listy rezerwowe.

Aby móc zapisać się na zajęcia do wybranej pracowni należy pobrać i wypełni c wniosek lniWnioski są dostępne na naszej stronie internetowej MDK Sopot  w zakładce O nas/Rekrutacja. Po wejściu należy postępować zgodnie z instrukcjami, a wypełniony i zeskanowany wniosek przesłać droga elektroniczną na adres mailowy: rekrutacja@mdk.sopot.pl. Wszystkie pola we wniosku powinny być wypełnione. II etap postępowania rekrutacyjnego na nowy rok szkolny 2022/2023 potrwa do 12 maja 2022 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...