Sopot moje miasto

Konkurs na szefa lokalnej organizacji turystycznej

Jeśli Sopot Cię pasjonuje, lubisz w naszym mieście to, co nieoczywiste, interesujesz się historią miasta, ale śmiało patrzysz w przyszłość, a turystyka jest twoją pasją, mamy dla Ciebie pracę idealną. Rada Stowarzyszenia Turystycznego Sopot organizuje konkurs na prezesa organizacji.

Nie będzie referendum w Sopocie

Oświadczenie Prezydenta Sopotu:

Dotacje konserwatorskie, czyli sopockie zabytki coraz młodsze

Już od 20 lat Sopot wspiera finansowo remonty zabytkowych budynków. Dzięki temu projektowi mieszkańcom łatwiej udźwignąć niemałe koszty prac, kamienice odzyskują swój dawny blask, a miasto staje się coraz piękniejsze. Co ważne, o renowacjach nie decyduje przypadek. Wszystko odbywa się przy wsparciu, ale też zgodnie z wizją i pod nadzorem konserwatora zabytków.

Prace na plaży – kolejny etap refulacji

Rozpoczął się kolejny etap refulacji sopockiej plaży na odcinku od mola do Łazienek Południowych. W ramach prac, które ruszyły 20 listopada, planuje się wydobycie około 6 tys. m sześc. piasku.

Młodzi zdolni nagrodzeni. Stypendia Prezydenta Sopotu wręczone

Za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne uzyskane w roku szkolnym i akademickim 2016/2017 r. stypendiami Prezydenta Miasta Sopotu uhonorowanych zostało 38 uczniów i 7 studentów – stałych mieszkańców Sopotu. Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 15 listopada 2017 r. w Urzędzie Miasta Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...