Kooperacja zaprasza na masaż i do fryzjera

Wnętrze salonu kosmetyczno-fryzjerskiego
Fot. Ewelina Wołejko

Te miejsca warto odwiedzić – w Sopocie od grudnia działają dwie nowe inicjatywy Spółdzielni Socjalnej Kooperacja: Salon Masażu Luk Luk oraz Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Luk Luk, dając nowe miejsca pracy aż 7 osobom.

Kooperacja działa w obszarze ekonomii społecznej, od wielu lat prowadzi m.in. sklepy charytatywne Luk Luk. Teraz proponuje mieszkańcom nowe usługi. Zatrudnieni w salonach specjaliści to migranci z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Salon Masażu Luk Luk mieści się przy ul. 23 Marca 32. Bogata oferta skierowana jest do osób z różnymi dolegliwościami. Na masaż można umówić telefonicznie pod numerem tel. 537 553 559.

Natomiast Salon Fryzjerski i Kosmetyczny Luk Luk działa przy al. Niepodległości 676 (budynek przy pętli na Reja). Posiada bogatą ofertę kosmetyczną i fryzjersko-stylistyczną, na usługi można umawiać się telefonicznie pod numerem tel. 730 977 559. Salon przygotował niepowtarzalną promocję: do końca stycznia -60% na wszystkie usługi.

Oba punkty będą czynne od poniedziałku do soboty, w godz. 10.00-18.00. Istnieje możliwość wykonywania usługi w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...