Sopockie Targi Pracy. Znajdź wymarzone zajęcie

Fot. materiały promocyjne

Kilkaset ofert pracy w Trójmieście i za granicą, wsparcie przy tworzeniu skutecznego CV, możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia, Strefa Kobiet w ramach Marca Sopocianek – to tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić Sopockie Targi Pracy. Wszystkich poszukujących zatrudnienia zapraszamy 20 marca do Mamuszki 14. Wstęp jest wolny.

Ponad dwudziestu pracodawców i instytucji w jednym miejscu to szansa na rozmowę rekrutacyjną i wygodne znalezienie pracy. Na targach będą przedstawiciele branż: gastronomicznej, hotelarskiej, mundurowej, porządkowej i innych, a także agencja oferująca zatrudnienie za granicą. Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni udzielą informacji o dostępnych formach wsparcia oraz o aktualnych ofertach z Centralnej Bazy Ofert Pracy. Warto zabrać ze sobą kilka egzemplarzy CV, umożliwi to szybszy udział w rekrutacji.

– Poszukiwanie pierwszej lub kolejnej pracy, poprawne przygotowanie CV czy konieczność przekwalifikowania się mogą być dla wielu osób sytuacjami stresującymi – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, pełniąca funkcję prezydentki Sopotu. – Dlatego zachęcam wszystkich, którzy pragną zmiany w swoim życiu do odwiedzenia Sopockich Targów Pracy. Szczególnie panie, dla których przygotowana została Strefa Kobiet. W ramach wydarzeń z cyklu Marca Sopocianek panie będą miały m.in. możliwość spotkania z przedstawicielkami służb mundurowych czy skonsultowania makijażu na rozmowę kwalifikacyjną.

Warto będzie również odwiedzić stanowisko Anny Dukowskiej, doradczyni zawodowej z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie. Będzie można uzyskać informacje o Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych oraz porozmawiać na temat wyboru kierunku kształcenia i przekwalifikowania.

W trakcie targów będzie można wykonać profesjonalne zdjęcie do CV, skorzystać z pomocy doradcy zawodowego z PUP Gdynia na temat przygotowania skutecznych dokumentów aplikacyjnych i porozmawiać z Aleksandrą Thiede, psycholożką, która pracuje m.in. z osobami poszukującymi pracy.

Sopockie Targi Pracy
20 marca, godz. 10.00-13.00
al. Mamuszki 14

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich osób myślących o zmianach w życiu zawodowym. Udział w targach jest bezpłatny.

Organizatorzy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, Urząd Miasta Sopotu i Sopocka Organizacja Turystyczna.

Informacji o wydarzeniu udziela Marketing PUP Gdynia, tel. 698 665 286, marketing@pupgdynia.pl.

Sopockie Targi Pracy 2024 odbywają się w ramach Marca Sopocianek i Europejskiego Roku Umiejętności.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...