Sopot dostępny

W Sopocie nagrodzono najlepsze opiekunki środowiskowe

Już po raz 14. Prezydent Sopotu wyróżnił opiekunki środowiskowe, które opiekują się starszymi, niesamodzielnymi mieszkańcami miasta. To uhonorowanie ich niezwykle odpowiedzialnej pracy, zaangażowania i troski o drugiego człowieka. Tytuły „Najlepsza Opiekunka Środowiskowa Roku 2022” otrzymały panie: Ewa Grunholz z Fundacji „Niesiemy Pomoc” oraz Bożena Wypych z Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej.

Bliżej siebie. X Sopockie Sympozjum

„Bliżej siebie – dalej od uzależnień. O znaczeniu tożsamości, podmiotowości i więzi w zapobieganiu uzależnieniom i kryzysom psychicznym” to tytuł X Sopockiego Sympozjum, które odbędzie się 2 grudnia 2022 r. w salach Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Zapraszamy do udziału w wykładach oraz warsztatach.

Bezpłatne zabiegi dla mieszkańców w Centrum Rehabilitacji Reha Sopot

Nowoczesne Centrum Rehabilitacji Reha Sopot, które działa w ramach Fundacji Nasz Przyjazny Dom, zaprasza mieszkańców do korzystania z całego pakietu różnorodnych zabiegów i zajęć rehabilitacyjnych. Dla posiadaczy Karty Sopockiej oferta jest bezpłatna. Nasz Przyjazny Dom mieści się przy ul. Władysława IV 1 c.

Dzień Otwarty Notariatu

Z bezpłatnych porad prawnych udzielanych przez notariuszy skorzystać będzie można 26 listopada w godz. 10.00-16.00, podczas Dnia Otwartego Notariatu. Porady udzielane będą telefonicznie pod numerem tel. 58 727 35 99 oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych – na czacie oraz podczas streamingu.

Dzień Pracownika Socjalnego. Asystentura coraz powszechniejszą formą wsparcia

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. To święto wszystkich osób, które zaangażowane są w działania na rzecz tych, którzy z różnych powodów mają trudności w codziennym funkcjonowaniu i potrzebują wsparcia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...