Sopot dostępny

Sopockie inspiracje 2024 – wokół dobrostanu psychicznego środowiska szkolnego

Zorganizowana 24 maja w Sopocie konferencja pn. „Sopockie inspiracje 2024 – wokół dobrostanu psychicznego środowiska szkolnego”, była okazją do spotkania osób zawodowo pracujących z dziećmi, młodzieżą oraz środowiskiem szkolnym. Ponad 180 specjalistów dyskutowało o rozwiązaniach na rzecz środowisk szkolnych, które odpowiadałyby na potrzeby uczniów, ich rodziców i opiekunów prawnych oraz osób nauczających i pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Klub Kobiet Przyjaciółek Sopotu zorganizuje zajęcia językowe dla dzieci z Ukrainy

Klub Kobiet Przyjaciółek Sopotu działający przy Centrum Wsparcia Ukrainy MOPS w Sopocie otrzymał dofinansowanie z Funduszu Nowy Akumulator Społeczny na realizację własnego projektu edukacyjno-kulturalnego „KomUnikacjA - integracyjne zajęcia językowe dla dzieci z Ukrainy”. Nieodpłatne zajęcia nauki pisania i czytania w języku ukraińskim dla około 15 ukraińskich dzieci w wieku od 6 do 8 lat, odbędą się w Centrum Wsparcia Ukrainy. Trwa się rekrutacja do projektu.

Daj drugie życie rzeczom i drugą szansę ludziom

To hasło przewodnie misji charytatywnych sklepów Luk Luk, które w Sopocie prowadzi Spółdzielnia Socjalna Kooperacja.

ABC komunikacji interpersonalnej – bezpłatne warsztaty dla kobiet

Jak mówić, by zostać wysłuchaną, jak słuchać, by zrozumieć drugą osobę? O tym, jak się skutecznie komunikować, by budować harmonijne relacje z innymi ludźmi, mowa będzie podczas bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Punkt Interwencji Kryzysowej MOPS Sopot. Na spotkania organizatorzy zapraszają panie, mieszkanki Sopotu.

Zobacz, co na maj przygotowały Przyjaciółki Sopotu

Klub kobiet „Przyjaciółki Sopotu”, działający przy Centrum Wsparcia Ukrainy, zaprasza na różnorodne i ciekawe wydarzenia w maju. Na wszystkie zajęcia i spotkania wstęp jest wolny, konieczna wcześniejsza rejestracja pod tel.: +48 502 028 627 lub na recepcji Centrum Wsparcia Ukrainy, al. Niepodległości 749.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...