Sopot dostępny

Europejska Karty Równości Kobiet i Mężczyzn w Życiu Lokalnym podpisana

Podczas Local Trends – Europejskiego Forum Samorządowego, odbywającego 11 października w Poznaniu, podpisana została Europejska Karta Równości Kobiet i Mężczyzn w Życiu Lokalnym. W ceremonii uczestniczyli m.in. Helena Dalli, Europejska Komisarz ds. Równości oraz Frederic Vallier, Sekretarz Generalny Rady Gmin i Regionów Europy (CEMR).

Nasz Przyjazny Dom ma „Sopockie Serce”!

Nagroda Prezydenta Miasta Sopotu „Sopockie Serce” dla organizacji pozarządowych za znaczące osiągnięcia na rzecz miasta i jego mieszkańców w tym roku trafiła do fundacji Nasz Przyjazny Dom. 

Biblioteka na kółkach, czyli książki z dowozem

Biblioteka Sopocka uruchomiła wyjątkowy projekt. Biblioteka na kółkach powstała z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mogą korzystać ze zbiorów bibliotecznych. Teraz książki zostaną im dostarczone do domu.

Dzień otwarty Naszego Przyjaznego Domu – zapraszamy!

W Sopocie działa, prowadzony przez fundację o tej samej nazwie, dom dla niepełnosprawnych intelektualnie dorosłych osób Nasz Przyjazny Dom. Rozwijająca się placówka jest nie tylko bezpieczną przystanią dla jej mieszkańców, ale również miejscem ich pracy oraz aktywizacji zawodowej i społecznej. Teraz zapraszają oni wszystkich sopocian na uroczyste otwarcie domu, które odbędzie się dziś, 20 września o godz. 17.00.

Super Lodołamacz dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie

Podczas Gali Regionalnej XVI edycji Konkursu Lodołamacze 2021, która odbyła się 10 września w Gdańsku, Super Lodołamacza zdobył Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie.  

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...