Sopot dostępny

Sopockie apteki działające przez cały tydzień

W naszym mieście działają apteki, które są otwarte 7 dni w tygodniu. Zobacz, gdzie można kupić leki i artykuły medyczne także w soboty, niedziele i święta.

Zbiórka darów dla Wschodniej Ukrainy

Kryzys humanitarny we wschodnich regionach Ukrainy pogłębia się i jest najpoważniejszy od wybuchu pełnoskalowej wojny. 

Czy kupiony w sklepie towar możemy zareklamować? Rzecznik konsumentów radzi

Podstawowym trybem dochodzenia odpowiedzialności od przedsiębiorcy, jeśli okaże się, że kupiony towar jest wadliwy, jest złożenie reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową. Jeżeli konsument składa reklamację na tej podstawie, podmiotem odpowiedzialnym jest sprzedawca. Dane sprzedawcy znajdują się m.in. na paragonie fiskalnym, czy imiennej fakturze.

Do PZON w Sopocie w nowych godzinach

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Gdyni informuje, że od 19 lutego zmieni się siedziba oraz dni przyjmowania interesantów w Sopocie.  

Razem możemy więcej! Ruszył nabór wniosków do Sopockiego Funduszu Sąsiedzkiego

Drodzy mieszkańcy! Macie ciekawe pomysły, chcecie działać, wzmacniać więzi sąsiedzkie? Zgłoście się do Sopockiego Funduszu Sąsiedzkiego po minigrant na realizację tej inicjatywy. Może to być np. zadbanie o wspólną przestrzeń zieloną, zorganizowanie integracyjnego spotkania, wystawy, rozwijania hobby łączącego sąsiadów czy rozwiązanie wspólnego problemu. Aplikować można 1000 zł na realizację jednego pomysłu, nabór wniosków trwa do 8 marca.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...