Odbierz drzewko za surowce wtórne

Fot. Anna Rezulak/KFP/UMS

W zielonym Sopocie bardzo lubimy drzewa, a 23 marca będzie okazja, by sadzonki tych roślin dostać w zamian za makulaturę i używany mały sprzęt AGD/RTV. Tego dnia na parkingu przy Urzędzie Miasta Sopotu (ul. Kościuszki 25/27), w godz. 11.00-14.00, będzie można 5 kg makulatury lub jeden elektrośmieć wymienić na jedną sadzonkę.  

Zasady są proste: trzeba przynieść do punktu odbioru makulaturę lub używany sprzęt mały AGD i RTV. Makulatura zostanie zważona, a sprzęt AGD i RTV policzony. W zamian za 5 kg makulatury lub jeden elektrośmieć sopocianie otrzymają kupon na jedną sadzonkę. Kupon będzie można zrealizować na stoisku obok i od razu zabrać drzewko ze sobą.

Małe sprzęty AGD/RTV, które można przynieść, to m.in.: laptopy, myszki komputerowe, suszarki do włosów, tostery, kalkulatory.

Uwaga! Nie będą zbierane wielkogabarytowe sprzęty RTV i AGD (tj. lodówki, zmywarki, pralki, suszarki) oraz żarówki, świetlówki, zużyte tonery i baterie.

„Drzewko za surowce wtórne” to połączenie miłego z pożytecznym, bo daje możliwość wpływu na poprawę kondycji środowiska naturalnego. Zapraszamy całe rodziny. Będzie okazja do edukowania najmłodszych i wspólnego budowania świadomej i ekoodpowiedzialnej społeczności lokalnej.

Akcję organizuje „Dziennik Bałtycki”, partnerzy: Sopot oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...