Koncert dla Mieszkańców w Operze Leśnej

Fot. materiały promocyjne

„Starsi Panowie Dwaj” to tytuł tegorocznego Koncertu dla Mieszkańców, który odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej w niedzielę, 9 września, o godz. 18.00. Koncert tematycznie nawiązuje do przypadającego w tym roku 60-lecia Kabaretu Starszych Panów, którego twórcami byli Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski.

Podczas koncertu publiczność usłyszy największe przeboje Kabaretu, takie jak „Walc Embarras”, „Kaziu, zakochaj się”, „Jeżeli kochać to nieindywidualnie”, „Już kąpiesz się nie dla mnie” i wiele innych. Zaprezentowane zostaną również mniej znane utwory. Piosenki w nowych aranżacjach i świetnych interpretacjach wykonają m.in. Joanna Trzepiecińska i Kacper Kuszewski.

Koncert poprowadzi dziennikarka, specjalistka, zajmująca się twórczością Przybory, Teresa Drozda. Artystom towarzyszyć będzie Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego oraz Zespół Muzyczny. Całość reżyseruje Piotr Kosewski. Koncert dla Mieszkańców jest finałem III Festiwalu Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.

Bilety w cenie: 10 zł, 5 zł z Kartą Sopocką, do nabycia w kasie Opery Leśnej (ul. Moniuszki 12) lub w Punkcie Informacji Kulturalny Sopot na Placu Przyjaciół Sopotu, a także na: Opera Leśna w Sopocie, Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

Organizatorami koncertu jest Miasto Sopot oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Koncert zrealizowano ze środków finansowych Miasta Sopotu.

Więcej na temat na stronie Opery Leśnej

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...