Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Sopot w obiektywie. Jesienne inspiracje"

Jesienne drzewo z kolorowymu liśćmi
Fot. Fotobank.PL/UMS

Jesień rozpieszcza nas w tym roku ciepłem i wyjątkową paletą barw. Warto wykorzystać piękną, wręcz letnią aurę i wybrać się na spacer – do sopockich parków, skwerów, miejsc zielonych, które w tym roku jesień pięknie nam pomalowała. I robić zdjęcia, uwieczniając uroki naszego, zielonego miasta.

A potem widoki Sopotu zamknięte w zdjęciach wysłać na Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Sopot w obiektywie. Jesienne inspiracje", który organizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie.

Zachęcamy dzieci, młodzież, a także rodziców i wszystkich, którzy zakochani są w pięknej, sopockiej przyrodzie, do udziału w konkursie fotograficznym. Na prace MDK czeka do 9 listopada 2018 r.

Każdy uczestnik może nadesłać do 3 fotografii. Dopuszcza się nadsyłanie tylko własnych prac fotograficznych wykonanych metodą tradycyjną lub cyfrową. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym fotografie powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane.

Dopuszcza się:

  • konwersję zdjęć kolorowych do czarno-białych lub sepii, nakładanie kolorowych filtrów itp.;
  • korektę polepszającą jakość zdjęć (wyostrzanie, kontrast, nasycenie, rozjaśnienie);
  • format prac minimum 25x38 cm, maximum 40x60 cm.

W formie:

  • wydruki zdjęć konkursowych na papierze fotograficznym
  • w wersji cyfrowej zapisane na płycie CD lub DVD płyta powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz z jakiej placówki pochodzi (w formacie JPG)
  • oświadczenie o prawach autorskich załączone do regulaminu dostępnym na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie

Do każdej nadesłanej pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, wiek, tytuł pracy, placówkę zgłaszającą, imię i nazwisko nauczyciela lub rodzica.

Prace konkursowe w sztywnych opakowaniach oraz zapisane cyfrowo należy dostarczyć osobiście lub przesyłać z dopiskiem: „Konkurs Fotograficzny” na adres organizatora: Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie, Al. Niepodległości 749, 81-838 Sopot.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...