Posłuchaj, jak brzmi N.O.C.

Napis NOC na granatowym tle
Fot. materiały promocyjne

Z okazji jubileuszu 100-lecia ewangelickiego kościoła Zbawiciela w Sopocie, 26 maja w muszli koncertowej na molo wystąpi zespól N.O.C. Początek koncertu o godz. 16.30.

Zespół N.O.C. powstał w marcu 2006 r. i działa w Pile. Nazwa zespołu jest skrótem od słów: „nie opuszczę cię”. Twórczości zespołu nie da się umieścić w jednym gatunku, a pod szeroko pojętym hasłem rock kryją się różnorodne klimaty odzwierciedlające muzyczne gusta poszczególnych członków zespołu.

N.O.C. ma na koncie cztery krążki: „By Pomóc”, „Frajer”, „Potrzeba nadziei” oraz „95”, wydany w 2017 r. z okazji jubileuszu 500-lecia Reformacji.

Zespół regularnie koncertuje w całej Polsce, jak i poza granicami kraju. Zagrał m.in. podczas akcji Polsatu „Podziel się Posiłkiem”, na woodstockowej Scenie Motocyklowej w Kostrzynie, a także wielokrotnie podczas koncertów WOŚP w Pile i Osieku. Zdobył m.in. II miejsce na Browar Rock Festiwal w Pile oraz III miejsce na ogólnopolskim festiwalu KAIROS w Warszawie.

N.O.C. po raz pierwszy wystąpi w Trójmieście w muszli przy sopockim molo z okazji jubileuszu 100-lecia ewangelickiego kościoła Zbawiciela w Sopocie.

Link do teledysku „95” na YouTube

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...