Namaluj historię polskiego rocka

Pędzle do malowania w wazonie ubrudzonym różnokolorowymi farbami
Fot. Pixabay

Z myślą o małych artystach i trochę starszych fanach rock’n’rolla, Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie przygotował wyjątkowy konkurs. „Niech żyje Rock’n’Roll” to nazwa VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, adresowanego do dzieci i młodzieży nie tylko z Sopotu, ale również z całego kraju. Konkurs polega na stworzeniu pracy plastycznej inspirowanej piosenkami Wandy Kwietniewskiej oraz zespołu Wanda i Banda, lub przedstawiającej symbol rock’n’rolla lat 60.,70. i 80. ubiegłego wieku. Termin nadsyłania prac do sopockiego MDK upływa we wtorek, 5 listopada 2019 r.

Głównym celem konkursu jest kształtowanie wyobraźni dzieci i młodzieży poprzez prace plastyczne oraz ocalenie od zapomnienia historii polskiego rocka.

Na uroczystej gali wręczenia nagród laureatom konkursu gościem specjalnym będzie Wanda Kwietniewska. Podczas gali będzie możliwość obejrzenia wystawy prac plastycznych laureatów konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 25 listopada 2019 r. o godz. 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie.

Więcej informacji na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...