Zieleń na pl. Przyjaciół Sopotu

Dobiegła końca praca nad koncepcją architektoniczną nowego zagospodarowania pl. Przyjaciół Sopotu. Miejsce wzbogaci się o prawie 500 m kw. zieleni, planowane jest także dosadzenie 17 drzew. Plac zyska nowe ławki i oświetlenie, które podkreślać będą bujną zieleń. Cały projekt jest realizacją wybranego przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego projektu „Zieleń na placu Przyjaciół”.

Zapraszamy mieszkańców do udziału w spotkaniu, na którym projektanci przedstawią koncepcję zmian na placu. Spotkanie odbędzie się w formie telekonferencji przez internetową platformę we wtorek, 23 lutego, o godz. 17.00. By wziąć udział w spotkaniu, należy do 21 lutego wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy w przeddzień spotkania otrzymają e-mail z linkiem do spotkania i instrukcją logowania. 

Kolejnym krokiem do realizacji projektu będzie zlecenie dokumentacji budowlanej w oparciu o koncepcję, a następnie poszukiwanie wykonawcy prac. 

Autorami projektu są 2 pracownie: Gzowski Architekci oraz Restudio Jacaszek Architekci. Zespół autorski to: Maciej Jacaszek, Mateusz Gzowski, Radosław Czerniejewski, Marta Marszałek, Piotr Woszczalski , Tomasz Kisiel, Agnieszka Nowicka

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...