Sopocki Pchli Targ i EkoRynek

Fot. materiały ZOM Sopot

W każdą sobotę w godz. 10.00-15.00 targowisko miejskie zaprasza do współtworzenia nowej inicjatywy. Każdy może przyjść sprzedawać, kupować oraz wymieniać się atrakcyjnymi, niepowtarzalnymi przedmiotami. „Kupuj używane – daj przedmiotom nowe życie” to hasło, które ma zachęcić do dbania o środowisko dokonując codziennych wyborów.

Jesteś zainteresowany lub zainteresowana sprzedawaniem produktów na Sopockim Pchlim Targu? Skontaktuj się z Organizatorem: rynek@sopot.pl

Więcej informacji: Sopocki Rynek

W tym samym czasie organizowane są kolejne odsłony EkoRynku. Ekologiczne, zdrowe i pyszne – tym wyróżniają się m.in. warzywa, owoce, pieczywo, soki i nabiał, które możemy kupić w każdą sobotę w godz. 10.00-15.00, na sopockim targowisku. Prócz cenionych producentów i sprzedawców z ogromnym doświadczeniem, targowisko wzbogacą produkty lokalnych wytwórców, czyli sopockich ogrodników. EkoRynek otwiera się na detalicznych sprzedawców i na produkty zdrowe, różnorodne, bez ulepszaczy. Wciąż wyróżnikiem pozostanie najwyższa jakość i produkty naturalne.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...