Teatr Atelier zaprasza na warsztaty i musical. Dla sopocian 60+ wstęp bezpłatny

Grupa osób w strojach sportowych stoi w kółku
Fot. materiały STT

Sopocki Teatr Tańca zaprasza do Teatru Atelier na warsztaty dla par „Bliskość”. Warsztaty odbędą się 14 lutego w godz. 19.00-21.30. Warsztaty są otwarte dla wszystkich. Obowiązują zgłoszenia email: sopot.dance.theatre@gmail.com. Koszt: 140 zł od pary do 10 lutego, po 10 lutego – 160 zł. Sala prób Teatru Atelier, pierwsze wejście od strony Gdyni, na domofonie 2 (ostatnie piętro).

17 lutego wystartuje cykl warsztatów „Poruszenie”. Początek o godz. 18.00. Na warsztaty złoży się cykl 8 spotkań, które poruszą ciało i ducha, a umysł odnajdzie nową energię i impulsy do rozwoju. Zajęcia będą odbywały się w czwartki, w godzinach 18.00-20.00 w Teatrze Atelier przy al. Mamuszki 2 w Sopocie. Zapisy pod numerem telefonu 601 557 861, e-mail: koordynator.stt@gmail.com. Zajęcia poprowadzą: Joanna M. Czajkowska, choreografka i pedagog, Anna Myszkowska-Sznajder, trenerka i coach. Dla sopocian 60+ wstęp wolny.

17 lutego o godz. 17.00 „Baśń o Bolku i Lolku Królowa Zima" przedstawi Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis. To magiczna, muzyczna opowieść przygodowa o przyjaźni, oparta na baśni J. Ch. Andersena „Królowa Śniegu” w opracowaniu Leszka Mecha i Władysława Nehrebeckiego. Dzieci zatańczą i zaśpiewają do muzyki granej na żywo, zaaranżowanej przez Joachima Luczaka. Reżyseria i przygotowanie wokalno-aktorskie: Jagoda/Jadwiga Kościk. Scenografia, projekty kostiumów i wykonanie: Magda „Bąbel” Adamowska.

27 lutego Sopocki Teatr Tańca zaprasza na spektakl „Man Ray. Barbarzyńca”, wizualno-muzyczny, awangardowy poemat, wg. pomysłu Jacentego Krawczyka. Bohaterem spektaklu jest urodzony w 1890 roku w Filadelfii Emmanuel Radnitzky, pracujący pod pseudonimem Man Ray – fotograf, malarz, twórca fotogramów i reżyser filmowy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...