Sopot moje miasto

Monitoring miejski pomógł zidentyfikować podrzucających śmieci

Sopocka Straż Miejska ukarała osoby zaśmiecające miasto. Dzięki systemowi miejskiego monitoringu nadzorem objęto miejsce, w którym w ciągu kilku dni powstało wysypisko śmieci – niewielki plac u zbiegu ulic Podjazd i Kolejowej. Kilkugodzinne przeglądanie zapisów monitoringu pomogło w ustaleniu sprawców zaśmiecania terenu.

Uwaga! Nocne zamknięcie przejścia podziemnego

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, iż w nocy z 2 na 3 listopada 2017 r. w godzinach 23.00-5.00 nastąpi zamknięcie przejścia podziemnego pod al. Niepodległości łączącego ul. Bohaterów Monte Cassino oraz ul. 1 Maja w Sopocie.

Partnerstwo publiczno-prywatne szansą na rozwój miasta

Partnerstwo publiczno-prywatne (PPP) jest jedną z możliwości realizacji zadań publicznych. Podstawą PPP jest podział zadań między partnerem prywatnym i publicznym oraz wykorzystanie wiedzy i umiejętności, tak, by wspólne przedsięwzięcie czy inwestycję zrealizować efektywnie i z korzyścią dla społeczeństwa.

Sopocko-zakopiańskie wymiany młodzieży

Tydzień na Podhalu wypełniony wycieczkami do pięknych miejsc, spotkaniami z ciekawymi ludźmi i oczywiście dobrą zabawą – oto bilans majowego wyjazdu 32 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Sopocie do Zakopanego. We wrześniu uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Zakopanego odwiedzili Sopot.

Po wichurze – molo już otwarte

Warunki pogodowe polepszyły się na tyle, że sopockie molo zostało już otwarte.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...