Sopot moje miasto

Zostań sopockim akcjonariuszem – oferta wolontariatu akcyjnego

Sopot Film Festival, Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Sopot Classic, Sopot Non-Fiction, Literacki Sopot, Festiwal Fotograficzny „W Ramach Sopotu”... To tylko niektóre popularne wydarzenia z sopockiego kalendarza, w których można uczestniczyć jako widz. Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Miasto Sopot proponują jednak udział niezwykły i aktywny. By znaleźć się w samym centrum ciekawych wydarzeń zostań sopockim wolontariuszem – akcjonariuszem.

Sesja Rady Miasta Sopotu – absolutorium, repatrianci i korty dla sopocian

Podczas 30. sesji Rady Miasta Sopotu, która odbyła się 26 czerwca, radni zatwierdzili sprawozdanie z wykonania zeszłorocznego budżetu, udzielili prezydentowi absolutorium, przywitali nowych mieszkańców Sopotu – repatriantów z Kazachstanu oraz dokonali przekształcenia szkół ze względu na reformę edukacji.

Jacek Karnowski kolejny raz najlepszym prezydentem miasta w Polsce

Jacek Karnowski, prezydent Sopotu, po raz drugi z rzędu zwyciężył w rankingu i został wybrany najlepszym prezydentem spośród wszystkich prezydentów polskich miast.

Sopot – miasto ludzi zadowolonych

Ogłoszono Ranking najbezpieczniejszych polskich miast Fundacji Schumana Europolis 2017. Na pierwszym miejscu znalazła się Warszawa, tuż za nią Kraków. Sopot jest miastem, w którym mieszkańcy czują się najbezpieczniej.

Miejski eko-parking na czas wakacji

700 darmowych miejsc do parkowania poza centrum dla turystów odwiedzających Sopot! Eko-parking przy ERGO ARENIE to inicjatywa miasta, która na pewno w sezonie poprawi sytuację na drogach w kurorcie. Parking będzie działał od 26 czerwca do 23 sierpnia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...