Międzynarodowa Wystawa „Świat Storczyków – The World of Orchids”

Storczyki
Fot. Fotobank.PL/UMS

Kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy „Świat Storczyków – The World of Orchids” odbędzie się w dniach 18-20 maja 2018 r. Na sopockim Hipodromie (Hala Pomarańczowa) gościć będą wystawcy i sprzedawcy z wielu państw z trzech kontynentów, m.in. z Ekwadoru, Malezji, Portugalii, Węgier, Niemiec, Litwy i oczywiście Polski.

Niecodzienne aranżacje oraz możliwość kupienia pięknych i rzadkich gatunków storczyków to nie wszystko, co czeka na odwiedzających. Wystawa „Świat Storczyków – The World of Orchids” to również ponad 20 imponujących ekspozycji storczyków, roślin owadożernych, żywych kamieni, kaktusów, oplątw (Tillandsia), skrętników, hoi oraz innych roślin egzotycznych.

Przez wszystkie dni wystawy odbywać się będą warsztaty dotyczące uprawy storczyków oraz warsztaty tworzenia ogrodów w szkle, które poprowadzi Wojciech Wardecki. Wystawa będzie doskonałym miejscem do wymiany myśli i porad oraz poznania miłośników tych pięknych roślin z całej Polski, Europy i świata.

W sobotę 19 maja od godz. 19.00 organizatorzy zapraszają na Noc Orchidei, czyli wieczorne zwiedzanie wystawy z możliwością zrobienia zakupów oraz aukcją charytatywną na rzecz Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja. Wejściówki do nabycia w kasie podczas trwania wystawy (30 zł) lub w przedsprzedaży na stronie sklepu internetowego (25 zł, theworldoforchids.shoplo.com).

Bilety do nabycia w kasie podczas wszystkich dni trwania wystawy:

  • bilet ulgowy 5 zł (emeryci, dzieci do lat 12)
  • bilet normalny 10 zł
  • dzieci do lat 3 bezpłatnie

Karnety na wszystkie dni wystawy:

  • ulgowy 10 zł
  • normalny 25 zł
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...