Debata „Życie i wypoczynek w kurorcie”

Duży, zabytkowy hotel z czerwonym dachem. Z przodu zadbana zieleń.
Fot. materiały prasowe

Sopocka Organizacja Turystyczna i Miasto Sopot zapraszają na debatę „Życie i wypoczynek w kurorcie”. Debata odbędzie się w ogrodzie hotelu Sofitel Grand Sopot w czwartek, 9 września, o godzinie 18.00. Chętnych do uczestnictwa obowiązują zapisy. Spotkanie będzie można również śledzić na profilach FB.

Uczestnikami debaty będą: Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu, Karolina Babicz-Kaczmarek, dyrektor Muzeum Sopotu, dr Anna Białk-Wolf z Instytut Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej, Aleksandra Gosk, przewodnicząca Komisji ds. Turystyki i Uzdrowiska, Jacek Piwkowski z Sopotorium. Spotkanie będzie moderować Martyna Obarska (SWPS). Zaproszeni goście rozmawiać będą o korzyściach płynących z turystyki oraz nowych planach rozwoju oferty uzdrowiskowej kurortu zarówno w świetle uwarunkowań historycznych, jak i najnowszych trendów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy na wydarzenie. Zgłoszenia należy wysyłać na adres uzdrowisko@visit.sopot.pl (decyduje kolejność). Debatę będzie można obejrzeć również na profilach Fb Miasta Sopotu i Sopockiej Organizacji Turystycznej.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...