Aktualności

Po wichurze – molo już otwarte

Warunki pogodowe polepszyły się na tyle, że sopockie molo zostało już otwarte.

Prawidłowe wyniki sopockiego głosowania na BO

Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego w Sopocie przebiegło prawidłowo, jednak w związku z informacjami o błędach występujących podczas głosowania w Gdańsku przedstawiamy oświadczenie firmy Implyweb Ewa Pawłowska dotyczące procesu głosowania w Sopocie.

Sopot przygotowuje się do pomocy osobom bezdomnym

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sopocie odbyło się spotkanie przygotowujące do akcji „Zima”, dotyczące zasad udzielania pomocy i postępowania z osobami bezdomnymi podczas zbliżającego się okresu zimowego.

II Festiwal Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego

Teatr na Plaży zaprasza od 26 do 29 października na drugą edycję Festiwalu Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Podczas festiwalu zaprezentowany zostanie spektakl muzyczny w reżyserii Piotra Kosewskiego „Medea. Moja Sympatia”, który powstał na deskach Teatru na Plaży trzy lata temu. Trójmiejska publiczność będzie mogła również uczestniczyć w koncercie „Starsi Panowie Chórem”.

Kolejny wózek inwalidzki dla potrzebujących dzieci

Lekki, wygodny wózek inwalidzki oraz chodzik przekazała na ręce prezydenta Sopotu pani Krystyna Kowalczyk, żona zmarłego we wrześniu br. prof. Jerzego Młynarczyka, wybitnego prawnika i pedagoga, koszykarza, sopocianina. To kolejny efekt charytatywnej akcji „Solidarni z Potrzebującymi” – zbiórki na wózki inwalidzkie dla polskich i syryjskich dzieci.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...