Aktualności

Śniadanie Wielkanocne

Jak co roku sopocki Caritas Archidiecezji Gdańskiej organizuje dla wszystkich osób potrzebujących i bezdomnych uroczyste Wielkanocne Śniadanie. Oprócz paczek z podstawowymi produktami spożywczymi, goście śniadania będą mogli zobaczyć także nowe pomieszczenie, w którym już po Świętach osoby bezdomne będą miały możliwość skorzystania z… usług fryzjerskich.      

Życzenia świąteczne

   

Sopot wyprzedził czas. W recyklingu odpadów jest już w 2020 roku

Zachęcamy do lektury artykułu Macieja Sandeckiego "Sopot wyprzedził czas. W recyklingu odpadów jest już w 2020 roku". Gratulujemy Mieszkańcom rekordowego wyniku!

Festiwal Mistrzowie Polskiego Tańca już 21-26 kwietnia

  Festiwal Mistrzowie Polskiego Tańca - SOPOT 21-26 kwietnia 2015   MPT to spotkania najważniejszych twórców polskiego tańca współczesnego, których kariery sięgają lat 80-tych XX wieku, a którzy nadal są aktywni artystycznie. To dość wąskie grono twórców jest swego rodzaju fenomenem artystycznym – łącznikiem z przeszłością i źródłem polskiego tańca, a teraźniejszością i przyszłością – ich praca ma niewątpliwy wpływ na następne pokolenia artystów.

Sopocka Majówka 2015

  Znamy już program Sopockiej Majówki. Tradycyjnie pierwsze dni maja w Sopocie to nie tylko relaks i bierny wypoczynek na plaży czy wśród zieleni, lecz także szeroki wachlarz atrakcji – kulturalnych, historycznych i sportowych.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...