Aktualności

3. Festiwal Fotografii „W Ramach Sopotu”

Sopot zaprasza na trzecią edycję Festiwalu Fotografii „W Ramach Sopotu”. Od 8 do 10 września miłośnicy sztuki fotograficznej będą mieli okazję zobaczyć między innymi efekty pracy festiwalowych rezydentów – czołowych polskich artystów fotografów.

Telewizja Polska pyta o uchodźców

Poniżej przedstawiamy pytania Jakuba Świderskiego, pracownika gdańskiego oddziału Telewizji Polskiej, wraz ze stanowiskiem Urzędu Miasta.

Sopocki Runmageddon z rekordową frekwencją

Aż 5 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy Runmageddonu, najbardziej ekstremalnego cyklu biegów przeszkodowych w Europie na starcie najbliższej edycji, która odbędzie się w dniach 9-10 września w Sopocie. Impreza zostanie zorganizowana na terenach sopockiego Hipodromu.

Mieszkasz w Sopocie i myślisz o zmianie sposobu ogrzewania? Przyjdź na spotkanie

Miasto Sopot, Grupa GPEC i EDF Polska zachęcają sopocian do zmiany obecnego źródła ogrzewania na ciepło z miejskiej sieci. Chętni mogą liczyć na dotacje w wysokości nawet 20 tys. zł i wsparcie przy formalnościach. Przez cały wrzesień na terenie miasta odbywać się będą spotkania z ekspertami i doradcami. Sprawdź, gdzie.

Fireshow na koniec lata na pikniku

Integracyjną imprezę z okazji zakończenia wakacji przygotowało Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców. Swoich klientów, przyjaciół i współpracowników z całego Trójmiasta i okolic zaprasza w piątek, 8 września, do siedziby przy ul. Młyńskiej 11.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...