Sopot dla seniorów

Spotkajmy się na Sopockich Targach Seniora

Stoiska z ofertami produktów i usług przyjaznych seniorom, bezpłatne badania, warsztaty i pokazy, a na zakończenie potańcówka – to tylko część propozycji na wyjątkowy weekend. 14 i 15 kwietnia w Hali 100-lecia Sopotu odbędzie się 8. edycja Sopockich Targów Seniora. Wstęp oraz udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Co warto wiedzieć o Domu Pomocy Społecznej?

Rehabilitacja i rekreacja – oto, co najbardziej interesuje przyszłych mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Sopocie.

Ankiety i kasetki na leki wśród sopockich seniorów

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie rozpoczął wśród osób objętych taką formą pomocy badanie jakości usług opiekuńczych. Ankieterzy odwiedzą wybraną wcześniej grupę sopockich seniorów, będą również przekazywali specjalne kasetki na leki oraz ulotki na temat różnych form wsparcia oferowanych seniorom przez miasto.

Seniorzy odwiedzili sopocki Dom Pomocy Społecznej

Usługi opiekuńcze były tematem spotkania w Domu Pomocy Społecznej w Sopocie. 16 lutego dyrekcja placówki wraz z pracownicami MOPS-u wyjaśniała sopockim seniorom zasady ubiegania się o miejsce w DPS, przyznawania usług opiekuńczych oraz odpłatności za nie. Następne spotkanie już 23 marca.

Ruszyły przygotowania do wiosennej edycji Sopockich Targów Seniora

Na targach, które odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2018 r. w Hali 100-lecia Sopotu zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz ofert dla seniorów odpowiadających na ich zróżnicowane potrzeby Organizatorzy – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie – zapraszają firmy przyjazne seniorom do zaprezentowania swojej oferty.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...