„Przepis na Sopot” – wybrane projekty w Budżecie Obywatelskim

Osoba w kremowej kurtce trzyma
Fot. Ewelina Wołejko

Już są wybrane projekty do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego! Najwięcej głosów zebrał nowy ambulans. Przypominamy procedurę wyrobienia nowej Karty Sopockiej i opisujemy kolejne miejsca, w których skorzystacie Państwo z rabatów. Z Eco Sopot przypominamy zasady segregacji odpadów zielonych i procedurę zamawiania worków na liście. Zapraszamy z Polską Filharmonią Kameralną Sopot na jesienny koncert 16 października, mecze koszykówki Trefla Sopot, głośne czytanie "Znachora" w Sopotece, na wystawę "Nobody's Perfect" Jacka Staniszewskiego w Państwowej Galerii Sztuki oraz film, debatę i warsztaty do Goyki 3 Art Inkubatora.

W wydaniu także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...