„Przepis na Sopot” – ferie w Sopocie

Fot. Aleksandra Komendarek-Tymendorf

Przedstawiamy bogatą ofertę zajęć kulturalnych i sportowych na ferie oraz program obchodów 32. finału WOŚP w Sopocie. Fotograficznie podsumowujemy miniony rok. Pokazujemy działania miasta zmierzające do obniżenia stawek czynszu w nowych lokalach komunalnych oraz powrotu trolejbusów linii nr 21. Apelujemy o ustawowe zmiany przepisów dotyczących najmu krótkotrwałego. Koniec z kopciuchami w Sopocie. Przypominamy o pomocy potrzebującym oraz doświadczającym bezdomności. Przestawiamy działania Art Inkubatora i zapraszamy na Goyki 3. Polecamy spotkania w Bibliotece Sopockiej i czwartkowe koncerty w Dworku Sierakowskich. Przed nami biegi po plaży z MOSiR-em, Cavaliada na ERGO ARENIE oraz mecz Trefla Sopot w hali 100-lecia.

W wydaniu także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...