Przyjaciółki Sopotu zapraszają na spotkania

Fot. materiały klubu Przyjaciółki Sopotu

Zapraszamy wszystkie chętne panie na spotkania w klubie kobiet Przyjaciółki Sopotu. Najbliższe odbędzie się 26 stycznia, w piątek, o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Centrum Wsparcia Ukrainy w Sopocie (al. Niepodległości 749).

Na poprzednim spotkaniu, 29 grudnia 2023 r., uczestniczki podsumowały działalność po pierwszym roku istnienia klubu i omówiły wstępne zagadnienia na nowy rok. Spotkanie odbyło się w świątecznej atmosferze – był poczęstunek i prezenty dla wszystkich stałych aktywnych klubowiczek. Najbliższe spotkanie zdominuje tworzenie planu zajęć i działań na 2024 r.

Zapraszamy wszystkie panie do aktywnego udziału w spotkaniach oraz wypełnienia ankiety, która pomoże bardziej precyzyjnie zdefiniować Wasze potrzeby i możliwości.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...