Ochrona małoletnich i zachowania niepożądane w sporcie – warsztaty

Fot. Marek Niziołek

Sopocki Klub Jeździecki zaprasza na spotkanie warsztatowo-szkoleniowe dla dzieci i młodzieży, którego tematem będzie ochrona małoletnich, a w szczególności zachowania niepożądane. Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godzinie 18.00 w restauracji Unicorn na Hipodromie.

Spotkanie warsztatowe jest otwarte, a zaproszenie na szkolenie skierowane do członków Sopockiego Klubu Jeździeckiego, osób związanych ze sportem konnym, a także wszystkich chętnych dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia z pozostałych klubów sportowych w Sopocie.

Co jest najważniejsze w sporcie? Jakich zachowań oczekujemy od sportowców? Jak możemy chronić ofiary przemocy i jak sprawić by do niej nie dochodziło? Na te i inne pytania, wspólnie z uczestnikami warsztatów, spróbuje odpowiedzieć prowadząca spotkanie Jolanta Szydłowska, pełnomocniczka Pomorskiego Związku Jeździeckiego ds. etyki i przeciwdziałania nadużyciom i zjawiskom niepożądanym, prezeska Sobieski Jumping Team.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 17 lutego 2024 r., w restauracji Unicorn na sopockim Hipodromie (wejście bramą główną, od ul. Łokietka). Początek o godzinie 18.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...