Rodzinny Sopot

Sąsiedzki festyn w Kamiennym Potoku

Warsztaty dla dzieci i dorosłych, sąsiedzkie grillowanie, pchli targ i wiele, wiele innych atrakcji czekać będzie na uczestników podczas sąsiedzkiego festynu w Kamiennym Potoku, który odbędzie się 16 czerwca 2019 r. Start o godz. 10.00.

Wakacje w mieście

Wakacje za pasem, w Sopocie dzieci, również niepełnosprawne, będą mogły uczestniczyć w półkoloniach oraz zajęciach tematycznych.

Przyjdź na dzień otwarty i dowiedz się jak zostać rodziną zastępczą

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zaprasza na Dzień Otwarty, w czwartek, 30 maja, w godz. 10.00-14.30. Tego dnia w całej Polsce obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. To wyraz uznania i podziękowania dla wielu wspaniałych ludzi, którzy otworzyli swoje serce i swój dom dla dzieci.

„Sopocki Informator dla Osób z Niepełnosprawnością”

„Sopocki Informator dla Osób z Niepełnosprawnością” to zbiór infor­macji, które ułatwią rozwiązywanie problemów życia codzienne­go i umożliwią pełniejszy udział osób z niepełnosprawnościami w życiu na­szego miasta, wskażą jakie prawa im przysługują i czego mogą oczekiwać ze strony instytucji powołanych do pomocy oso­bom z niepełnosprawnościami.

Kolorowe pożegnanie klas gimnazjalnych w Sopocie

Sopoccy uczniowie z ostatniego rocznika gimnazjum uroczyście, ale i kolorowo, pożegnają swoje szkoły na Stadionie Leśnym w Sopocie 28 maja 2019 r.  W programie imprezy m.in. koncert zespołu SAiN, ognisko oraz Gimnazjalny Festiwal Kolorów. Początek o godz. 12.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...