Rodzinny Sopot

Wakacje 2024 w Sopocie. Oferta dla dzieci i młodzieży

Półkolonie w sopockich szkołach, ciekawe zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury, “Wakacje pod żaglami”, możliwość korzystania ze szkolnych boisk - to oferta dla młodych sopocian, która gwarantuje im spędzenie lata w mieście w sposób aktywny i twórczy. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Rodzinna feta w Parku Północnym

Na zakończenie cyklu rodzinnych poranków z Mewą Sopocianką, zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy w Parku Północnym. Spotkanie odbędzie się 9 czerwca, w godzinach 11.00-13.00.

Jak dobrze mieć sąsiada, czyli Dzień Dziecka w Kamiennym Potoku

Sopockie Domy Sąsiedzkie i Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J.I. Kraszewskiego zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Dziecka i Dnia Sąsiada. 7 czerwca, od godz. 16.30 na placu przy siedzibie SM im. J.I. Kraszewskiego (ul. Kraszewskiego 31) będzie się dużo działo dla małych i tych trochę starszych sopocian. Organizatorzy zachęcają do włączenia się w przygotowanie imprezy. Wstęp jest wolny.

„Emocje pod kontrolą”. Zatrzymać przemoc domową

Punkt Interwencji Kryzysowej MOPS Sopot prowadzi nabór do Programu Korekcyjno-Edukacyjnego „Emocje pod kontrolą”. Program ma pomóc osobom nieradzącym sobie z agresją i powstrzymać osoby stosującej przemoc domową przed dalszym agresywnym zachowaniem. Udział w programie, poprzedzony rozmową kwalifikacyjną, jest bezpłatny. Nabór potrwa do 16 sierpnia.

Dzień Dziecka na Grodzisku w Sopocie

Skansen Archeologiczny Grodzisko w Sopocie zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka. W programie mnóstwo dobrej zabawy na świeżym powietrzu. A wszystko przyprawione szczyptą wiedzy. Początek 1 czerwca o godzinie 12.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...