Sport na Zdrowie – zgłoś swoje dziecko

Fot. materiały organizatora

Fundacja Sport na Zdrowie zaprasza na sportową przygodę sopockie dzieci w wieku od 7 do 16 lat. Bezpłatne zajęcia adresowane są do dzieci chorujących lub zagrożonych chorobami cywilizacyjnymi.

Na zajęcia zgłaszać można dzieci z wadami postawy, otyłością i takimi schorzeniami jak astma, alergie czy atopowe zapalenie skóry. Od kwietnia do października 2024 r. dzieci będą brały udział w aktywnościach sportowych, rehabilitacyjnych i warsztatach edukacji prozdrowotnej.

Cotygodniowe zajęcia odbywać się będą w basenie solankowym, a także na plaży, gdzie latem dzieci będą uprawiać sporty wodne. Udział w programie wpłynie na poprawę stanu zdrowia i sprawności fizycznej oraz pomoże w efektywnym zarządzaniu chorobą. Zajęcia prowadzone będą w Uzdrowisku Sopot.

Zgłoszenia:

  • przez stronę internetową: Sport na Zdrowie
  • w Fundacja Sport na Zdrowie, ul. Bitwy pod Płowcami 67
  • telefonicznie, nr 539 621 647

Adres e-mail: biuro@sportnazdrowie.org, profil FB fundacji: @FSportnaZdrowie.

Zadanie współfinansowane w 70% ze środków Miasta Sopotu i w 30% ze środków własnych Fundacji „Sport na Zdrowie”

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...