O problemach nastolatków

Nastolatek siedzi na murze
Fot. Pixabay

Kolejne spotkanie w ramach Rodzicielskiego DKF odbędzie się w Sopotece 11 grudnia, o godz. 17.15. Po obejrzeniu filmu „Wiosenna bujność traw” w reż. Elii Kazana, rozmowa skupi się wokół dylematów dorastającej, wchodzącej w świat młodzieży.

Film z lat 60. nominowany był w dwóch kategoriach do Oscara, otrzymał jedną statuetkę za najlepszy scenariusz roku 1961. W dyskusji prowadzonej przez psychoterapeutkę, psychologa i psychotraumatologa Dorotę Modrzyńską uczestnicy rozmawiać będą o wciąż powtarzających się dylematach młodzieży: pierwszych wyborach życiowych, zakochaniu czy odnajdywaniu siebie...

Sopockie stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni na spotkanie zaprasza rodziców nastolatków, nauczycieli, pedagogów, psychologów oraz wszystkich, którym bliskie są problemy młodzieży.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...