Wybierz naukę w Sopocie! Sopockie Targi Szkół

szkoły.jpg

Uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów oraz ich rodziców zapraszamy na Sopockie Targi Szkół, które odbędą się 22 marca, w godz. 11.00-14.00, w Zespole Szkół nr 1 w Sopocie, przy ul. Książąt Pomorskich 16/18.

Targi, które organizuje Wydział Oświaty Urzędu Miasta w Sopocie, przeznaczone są dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz uczniów trzecich klas gimnazjów. Będą doskonałą okazją do zapoznania się z bogatą i interesującą ofertą edukacyjną sopockich szkół licealnych i zawodowych. Uczniowie i rodzice będą mieli okazję do bezpośrednich spotkań i rozmów z młodzieżą i nauczycielami sopockich szkół.

Zapraszamy nie tylko uczniów z Sopotu, ale także Gdańska, Gdyni i innych okolicznych miejscowości. Sopockie szkoły ponadpodstawowe przygotują ucznia do studiowania na kierunkach politechnicznych, medycznych, przyrodniczych czy artystycznych, a także oferując szeroki wachlarz zajęć, imprez, wydarzeń szkolnych i pozaszkolnych oraz miejskich.

W godz. 11.00-12.30 zapraszamy uczniów ósmych klas szkół podstawowych, w godz. 12.30-14.00 uczniów trzecich klas gimnazjów.

Szczegółowe informacje na temat sopockich szkół dostępne są również na specjalnej stronie internetowej Szkoły Ponadpodstawowe w Sopocie

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...