Bezpłatne zajęcia dla dzieci i konsultacje dla rodziców. Rusza Sopocki Klub Malucha

Malutkie dziecko z mamą siedzi na podłodze i ogląda kolorową książeczkę
Fot. Pixabay

Sopocki Klub Malucha na terenie Opery Leśnej wystartuje 21 marca. Będzie to miejsce dla rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lat. Sopocki Klub Malucha powstaje z inicjatywy miasta w odpowiedzi na głosy rodziców, którzy wskazali potrzebę stworzenia takiego miejsca. Korzystanie z niego oraz wszystkich organizowanych tam zajęć jest bezpłatne.

Klub Malucha to przede wszystkim miejsce spotkań dla rodziców, w którym dodatkowo w czasie godzin otwarcia organizowane będą zajęcia sensoryczne lub umuzykalniające dla dzieci oraz konsultacje psychologiczne dla rodziców.

Na te potrzeby oddane zostało przestronne pomieszczenie usytuowane w otoczeniu przyrody. Sopocki Klub Malucha czynny będzie w czwartki 4, 11 i 25 kwietnia, w godz. 11.00-14.00. W tym czasie, poza możliwością skorzystania z różnego rodzaju zajęć, rodzice będą mogli również napić się kawy lub herbaty i powymieniać doświadczenia z innymi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w nadziei, że Sopocki Klub Malucha już wkrótce zatętni życiem. Korzystanie z Sopockiego Klubu Malucha i odbywających się tam zajęć jest bezpłatne.

Wiosenne spotkania w Klubie Malucha trwać będą do 25 kwietnia, po wakacyjnej przerwie ruszą znów we wrześniu.

Identyfikatory uprawniające do bezpłatnego wejścia na teren Opery Leśnej dla uczestników Sopockiego Klubu Malucha można odbierać w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta Sopotu.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...