Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 3 do 9 kwietnia planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

1. Kontynuowane będą prace przy przebudowie chodnika na Al. Niepodległości, na odcinku od posesji nr 833 do skrzyżowania z ul. Goyki. W związku z pracami możliwe czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.

2. Planowane są prace naprawcze w nawierzchni jezdni na:

  • ul. Grunwaldzkiej przed ul. Chopina (czasowe zajęcie lewoskrętu),
  • Al. Niepodległości na wysokości skrzyżowania z ul. Wejherowską – prace prowadzone będą przy zajęciu zatoki autobusowej w kierunku Gdańska,
  • ul. 3 Maja na wysokości skrzyżowania z ul. Władysława IV – prace przy jednostronnym zwężeniu jezdni.

3. Od 3 kwietnia planowane jest rozpoczęcie przebudowy ul. Junaków. W I etapie przewidziane jest zamknięcie ul. Junaków na odcinku od skrzyżowania z ul. Małopolską do posesji nr 2 C. Dojazd do ul. Junaków od strony ul. Małopolskiej ulicą Łużycką, następnie ulicą Obodrzyców.

4. 7 kwietnia w godz. 12.00-13.00 odbędzie się bieg uliczny Sopocka Wiosna na 5, w związku z tym nastąpi:

  • zamknięcie ul. Grunwaldzkiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Chopina do tunelu drogowego pod ul. Bohaterów Monte Cassino,
  • zamknięcie ul. Powstańców Warszawy na odcinku od tunelu drogowego pod ul. Bohaterów Monte Cassino do posesji nr 80,
  • czasowe wstrzymanie ruchu na wysokości skrzyżowania ul. Bitwy pod Płowcami i ul. Hestii.

5. Od 2 kwietnia zamknięta zostanie ul. Okrzei na wysokości posesji nr 19. Na czas zamknięcia na odcinku ul. Okrzei do ul. 3 Maja wprowadzono ruch dwukierunkowy. Dojazd do ul. Karlikowskiej ul. 3 Maja, następnie ulicą Bitwy pod Płowcami.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...