Nabór na Rezydencję podczas Sopot Non-Fiction 2019

Starszy pan z gazetą siedzi na krześle
Sopot Non-Fiction. Fot. Fotobank.PL/UMS

Fundacja Teatru BOTO ogłasza nabór na Rezydencję podczas VIII Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencji Artystycznej Sopot Non-Fiction 2019. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24 - 31 sierpnia.

Sopot Non-Fiction to pierwszy w Polsce przegląd poświęcony teatrowi faktu. Jego formuła to zestawienie festiwalu z warsztatami twórczymi dla młodych reżyserów, dramatopisarzy i aktorów, którzy podczas tygodniowej rezydencji artystycznej pracują nad swoimi projektami dokumentalnych sztuk i spektakli. Na koniec prezentują efekty w postaci „pracy w rozwoju” podczas Maratonu Non-Fiction. Publiczność uczestniczy w procesie twórczym poprzez udział w prezentacjach i dyskusjach z twórcami i zaproszonymi ekspertami. Do udziału zapraszamy grupy wywodzące się zarówno z teatrów instytucjonalnych, jak i działające poza instytucjami.

Nabór trwa do dnia 10 maja 2019 roku.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie aplikacji. Dokumenty do pobrania znajdują się na stronie Sopot Non-Fiction.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...