Nabór pracowników do nowego żłobka

Dwoje malutkich dzieci siedzi na podłodze i bawi się zabawkami
Fot. Pixabay

Dyrekcja żłobka „Puchatek” poszukuje pracowników do swojej filii, nowo powstającej placówki przy ul. Obodrzyców 18.

AKTUALIZACJA - Nabór na wolne stanowiska pracy do filii żłobka „Puchatek” przy ul. Obodrzyców 18 w Sopocie został przedłużony do 17.11.2021r.  Nadal poszukiwani są:

•    opiekun/ka dziecięcy/a,
•    pielęgniarka/pielęgniarz,
•    kucharz/ka.

---

Nowy publiczny żłobek dla 60 maluchów jest usytuowany w Kamiennym Potoku. Będzie bezpieczną i przyjazną placówką opiekuńczo-wychowawczą, a także edukacyjną, dostosowaną do potrzeb małego dziecka. Zapewni wysoki standard opieki, a podział dzieci na 4 niewielkie grupy umożliwi indywidualne podejście do maluchów. Budynek żłobka, jego wnętrze i otoczenie zostało zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb osób i dzieci z niepełnosprawnością. Na terenie zielonym otaczającym żłobek będzie się mieścił plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią, także dostosowany dla osób z niepełnosprawnością.

– Cieszę się, że w Sopocie powstaje nowa placówka dla najmłodszych dzieci, bo potrzeby są duże – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu. – O ile w przedszkolach mamy miejsca dla wszystkich chętnych sopocian, to w żłobkach kolejka oczekujących jest duża. Żłobek przy ul. Obodrzyców to kolejny element miejskiego wsparcia dla rodzin z dziećmi – dodaje wiceprezydentka Magdalena Czarzyńska-Jachim.

Od 22 września do 22 października potrwa nabór na wolne stanowiska pracy do filii żłobka „Puchatek” przy ul. Obodrzyców 18 w Sopocie. Poszukiwani są

  • opiekun/ka dziecięcy/a,
  • pielęgniarka/pielęgniarz,
  • pomoc/nik kuchenna/y,
  • pracownik/ca gospodarczy/a,
  • pracownik/ca sprzątający/a.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji na poszczególne stanowiska znajdują się na stronie internetowej żłobka „Puchatek” w zakładce INFORMACJE – PRACA. 

Wszystkich zainteresowanych pracą w żłobku zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami ofert i składania dokumentów aplikacyjnych.

Koszt inwestycji to ponad 7 mln zł. 1,5 mln zł miasto otrzymało z krajowego programu Maluch+ 2020, a 1 442 019,02 zł z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Osi Priorytetowej 5 Zatrudnienie / działania 5.3. Opieka nad dziećmi do lat 3 na realizację projektu: „Zwiększenie aktywności zawodowej osób opiekujących się dziećmi do lat 3 poprzez utworzenie publicznego żłobka w Sopocie”.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...