Nabór pracowników do nowego żłobka

Dwoje malutkich dzieci siedzi na podłodze i bawi się zabawkami
Fot. Pixabay

Dyrekcja żłobka „Puchatek” poszukuje pracowników do swojej filii, nowo powstającej placówki przy ul. Obodrzyców 18. Nabór trwa do 22 października.

Nowy publiczny żłobek dla 60 maluchów jest usytuowany w Kamiennym Potoku. Będzie bezpieczną i przyjazną placówką opiekuńczo-wychowawczą, a także edukacyjną, dostosowaną do potrzeb małego dziecka. Zapewni wysoki standard opieki, a podział dzieci na 4 niewielkie grupy umożliwi indywidualne podejście do maluchów. Budynek żłobka, jego wnętrze i otoczenie zostało zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb osób i dzieci z niepełnosprawnością. Na terenie zielonym otaczającym żłobek będzie się mieścił plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią, także dostosowany dla osób z niepełnosprawnością.

– Cieszę się, że w Sopocie powstaje nowa placówka dla najmłodszych dzieci, bo potrzeby są duże – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu. – O ile w przedszkolach mamy miejsca dla wszystkich chętnych sopocian, to w żłobkach kolejka oczekujących jest duża. Żłobek przy ul. Obodrzyców to kolejny element miejskiego wsparcia dla rodzin z dziećmi – dodaje wiceprezydentka Magdalena Czarzyńska-Jachim.

Od 22 września do 22 października potrwa nabór na wolne stanowiska pracy do filii żłobka „Puchatek” przy ul. Obodrzyców 18 w Sopocie. Poszukiwani są

  • opiekun/ka dziecięcy/a,
  • pielęgniarka/pielęgniarz,
  • pomoc/nik kuchenna/y,
  • pracownik/ca gospodarczy/a,
  • pracownik/ca sprzątający/a.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji na poszczególne stanowiska znajdują się na stronie internetowej żłobka „Puchatek” w zakładce INFORMACJE – PRACA. 

Wszystkich zainteresowanych pracą w żłobku zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami ofert i składania dokumentów aplikacyjnych.

Koszt inwestycji to ponad 7 mln zł. 1,5 mln zł miasto otrzymało z krajowego programu Maluch+ 2020, a 1 442 019,02 zł z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Osi Priorytetowej 5 Zatrudnienie / działania 5.3. Opieka nad dziećmi do lat 3 na realizację projektu: „Zwiększenie aktywności zawodowej osób opiekujących się dziećmi do lat 3 poprzez utworzenie publicznego żłobka w Sopocie”

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...