„Przepis na Sopot” – po raz pierwszy w tym roku

Plik biuletynów
Fot. materiały UMS

W pierwszym w tym roku wydaniu informatora miejskiego „Przepis na Sopot” piszemy o otwarciu nowego żłobka "Puchatka" w Sopocie na ul. Obodrzyców. Opisujemy ofertę programów zdrowotnych dla sopocianek oraz działalność poradni onkologicznej. Piszemy, jak uzyskać dodatek osłonowy, 500+ oraz nowe świadczenie – rodzinny kapitał opiekuńczy. Instytucje kultury opracowały plany na 2022 rok – zapraszamy do zapoznania się z ofertą Goyki 3 Art Inkubatora, Muzeum Sopotu i Biblioteki Sopockiej.

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, otwartych instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...