„Przepis na Sopot” – Opera Leśna będzie miała Muzeum Miejsca

Kobieta czytająca „Przepis na Sopot”
Fot. Ewelina Wołejko

Ogłosiliśmy konkurs na opracowanie koncepcji Muzeum Miejsca w Operze Leśnej. Bezpłatne wsparcie - opieka wytchnieniowa dla osób opiekujących się bliskimi z niepełnosprawnością jest organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie. Rozpoczęło się Lato Teatralne w Teatr Atelier Sopot – zapraszamy na spektakle, recitale i koncerty. Na Hipodromie już w najbliższy weekend 9-10.07 oraz 16-17.07 wyścigi konne, a 23-24.07 – pokaz koni arabskich. Polecamy wypoczynek w stylowym koszu plażowym, do wypożyczenia przy wejściu nr 23.

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...